Neata!!!!
Ce faceti dragilor ? Cum a fost weekendul ? Sper ca ati profitat de vremea frumoasa de toamna tarzie.
Noi am profitat din plin, am stat in curte la aer , cu prieteni dragi, am facut gratare,paine de casa, placinta cu dovleac ( despre asta va povestesc maine ) copii sau jucat, am iesit cu bicicletele la plimbare prin sat, am adunat castane si nuci.Iar timpul parca a zburat.... Voi, ce ati facut ?