Se afișează postările cu eticheta snitel din pui la cuptor. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta snitel din pui la cuptor. Afișați toate postările

31.10.2011

Snitel de pui la cuptor






















Neata!!!!

Ce faceti dragilor ? Cum a fost weekendul ? Sper ca ati profitat de vremea frumoasa de toamna tarzie.

Noi am profitat din plin, am stat in curte la aer , cu prieteni dragi, am facut gratare,paine de casa, placinta cu dovleac ( despre asta va povestesc maine ) copii sau jucat, am iesit cu bicicletele la plimbare prin sat, am adunat castane si nuci.Iar timpul parca a zburat.... Voi, ce ati facut ?